Zigon Sehpa Modelleri

Özellikle dar odalara sahip, boş alanların kısıtlı olduğu evlerde zigon sehpalar vazgeçilmez oluyor. İç içe geçen, çeşitli renk ve desenlerde 4 lü hatta 5 li zigon sehpalar salonda ve oturma odasında pratik bir kullanıma sahiptir.

Zigon Sehpa Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Öncelikle kullanıcının sehpadan neyi beklediği belirlenmeli. Sağlamlık sizin için önemliyse dekoratif durmasının yanında kaliteli malzemeden üretilmiş tamamı ahşap veya demir ayaklı zigon sehpalar işinizi görecektir.

Şık Deri Sehpalar

Koyu renk mobilyalarınız varsa siyah ve kahverengi renkte imitasyon deri kaplı zigon sehpalar mevcut. Hatta günümüzde renk sınırlaması olmadan çok farklı renklerde deri sehpalar üretilmektedir. Varsa koltukların deri kısımlarına ilave olarak konsepti tamamlayıcı olarak kullanılabilir.

Çocuk Varsa Dikkat!

Sürekli yaramazlık yapan eline bir kalem alıp sağı solu çizmeye çalışan çocuklarınız varsa deri kaplama sehpalar size göre değil. Çoğunlukla imitasyon malzemeden yapıldıkları için sivri cisimlerle kolayca yırtılabiliyorlar. Bunun yerine ahşap ya da demir ve nispeten daha dayanıklı sehpa seçmekte fayda var.

Zigon Sehpa Modelleri Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir