Weltew Mobilya Yemek Odası Modelleri

Yemek Odasında Weltew Kalitesi

Yemek odası takımı almak için öncelikle evinizin bir köşesinde ya da bir odasında mutlaka geniş bir boşluğa sahip olmanız gerekiyor. Bunun için de masa, sandalye, komidin ve dolap şeklinde tasarımlara göz atmanız gerekiyor. Çünkü tamamen takım halinde bulunan bu yemek odaları, Weltew mobilya kalitesi ile birleşerek evinize ayrı bir hava katmaktadır. Bu yüzden yemek odası tercihlerinizde kaliteyi ve estetiği bir arada istiyorsanız Weltew mobilya yemek odası takımları ve fiyatları araştırmanıza bizim sayemizde derinlik kazandırarak kararınızı verebilirsiniz.

Son Zamanların Gözde Yemek Odası Takımları:

Oldukça sade ve şık bir görüntüye sahiptir. Bu yüzden Weltew mobilya kataloğunda ‘Slash yemek odası’ olarak adlandırılan takım, 4033 TL’den satışa sunulmaktadır. Bu yemek odasında geniş, dikdörtgen bir ayna tasarımı ile çekmeceli bir raf dikkat çekmektedir. Ayrıca çeşitli süslemeler ile canlandıracağınız komidin, ortama şıklık kazandırmak için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Bu yemek odası takımında 4 sandalye ve 1 masa bulunmaktadır.

Kataloğun en pahalı ve göz alıcı yemek odası takımı ‘Marca’ diye adlandırılan takımdır. Kitap rafları ile zenginleştirilen ve yemek masası ile aynı motiflere sahip olan dolaplar, ortama ayrı bir hava katacaktır. Ayrıca duvara monte seçeneği ile büyük bir ayna, yemek masasının merkezi konumuna koyularak daha ferah bir ortamı mümkün kılacaktır. Bu takımın fiyatı ise 6704 TL üzerinden satışa sunulmuştur.

Weltew Mobilya Yemek Odası Modelleri Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir