Portatif Mobilyalar

Portatif Mobilyalar

Günümüzde neredeyse tüm ev eşyalarının daha fonksiyonel ve çok amaçlı olması eşyanın kullanımda tercih edilmesi için önemli bir etken. Örneğin bir mutfak robotu almak için gittiğinizde bile size blender, mikser, çırpıcı ve rondo özellikleri olan bir aleti teklif ettiklerinde satıcıya hayır diyemiyorsunuz.

Mobilya seçiminde de tercihler çok fazla değişmiyor. Kanepe ile koltuk arasında seçim yaparken bir bakmışsınız alt çekmecesi olan, açılınca yatağa dönüşen bir çekyat alıvermişsiniz. Portatif mobilyalar ya da günümüzdeki deyimiyle modüler mobilyalar işte tam da bu amaca hizmet ediyor. Çekyata dönüşen bir çalışma masası, rafa dönüşen sehpalar, açılınca çift kişilik yatak olan gömme dolaplar gibi birçok çeşitli seçenekler mevcut.

Özellikler evlerin tasarruf amacıyla küçük yapıldığı günümüzde, portatif mobilyalar da mağazalarda daha çok yer almaya başladı. Çok amaçlı kullanımın yanında tek bir mobilyanın kaplayacağı yerde iki farklı amaçta mobilya kullanmanın ayrıcalığını yaşatıyor. Sizde evinizdeki ihtiyaçlarınızı belirleyerek amacına uygun farklı portatif mobilya seçeneklerine göz atabilirsiniz. Şık ve modern çizgilere sahip seçenekler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Portatif Mobilyalar Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir