Duvar Etiketleri

Duvar etiketleri; evimizin dekorasyonunu güzelleştiren ve şık bir görüntü sunan ayrıca duvarların daha temiz olmasını sağlayan duvar etiketleri günümüzce kullanımı fazla olan bir üründür.

Duvar etiketleri vinilden yapılmıştır. Vinil malzeme suya neme dayanıklıdır. Vinil polymerize reçineden üretilmiş olan sentetik plastik alaşımlı bir tür madde olarak tanımlanabilir. Vinil ürünler sağlamlığı, geri dönüşüm kolaylığı, temizlenebilir olması, güvenli olması gibi özellikleri ile bilinir.

Duvar etiketleri yüzeye uygulandığı takdir de sadece figür olarak kalır ve yüzeye boya ile yapılmış gibi bir desen görüntüsü verir. Uygulaması ve çıkarılması bir o kadar kolay olan bu ürünler ile dekorasyonunuzu daha kolay bir şekle sokabilirsiniz. Salonunuz da veya uygulamak istediğiniz herhangi bir yer de küçük şeyler ile büyük değişiklikler yapabilirsiniz.

 Duvar etiketlerinizden zamanla sıkılabilir ve değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz ya da tamamen silmek isteyebilirsiniz. Bu durumlar için endişe etmenize gerek yok çünkü duvar etiketleri rahatça silinebilir ve dilediğiniz zaman kolayca çıkarılabilir olacağından sizlere pratik kullanım sunarak ilerleyen zamanlar da sorun çıkarmayacaktır.

Duvar Etiketleri Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir