Dekoratif Ayna Modelleri

Eskiden aynalar sadece banyo ve lavabolarda ve makyaj masalarında kullanılırdı. Şimdilerde ise dekoratif kesim akrilik pleksi glass malzemeden üretilmiş aynalarla banyo ve lavabo gibi mekanların yanı sıra evinizin istediğiniz herhangi bir köşesini de pratik bir şekilde aynalarla süslemeniz mümkün.

Dekoratif aynalar birçok seçenekle karşımıza çıkıyor. Uçan kuş desenleri, yıldızlar, kelebekler, evcil hayvan figürleri bunlardan bazıları. Ayna sevenler için geriye kullanacakları mekana uygun olarak seçim yapmak kalıyor. Çocuk odalarında kullanılabilecek çizgi film kahramanlarından oluşan cıvıl cıvıl modellerin yanı sıra daha ciddi mekanlarda kullanılabilecek kenarları çerçeveli ve keskin çizgilere sahip modeller de bulabilmek mümkün.

Aynaların ev dekorasyonunda kullanılmasının yanı sıra işyeri dekorasyonunda da farklılık yaratmak isteyenler için hoş bir alternatif. Ofis mobilyalarının nikelajlı kısımlarını tamamlayıcı olarak düşünüldüğünde bu sayede farklı bir görsel etki oluşturulabilir.

Aynaları dekor olarak kullanırken ışığı yansıttığını unutmamak ve yerleşimini buna göre yapmak gerekiyor. Özellikle gün ışığı almasını istediğiniz bölgeleri aynalar sayesinde gündüz belirli bir süre boyunca ışıklandırabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Modelleri Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir