Country Tarzı Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon; country tarzı ne demek ilk önce onu biraz daha anlaşılır bir dille ifade etmek gerekirse; konforlu, rahat, sıcak, pastel ve toprak renklerinin çoğunlukta bulunduğu yumuşak detaylara yer veren mobilyalarla döşenmiş bir ortama sahipseniz, bu dekorasyon Country tarzı olarak adlandırılır.

Bilinen yanlışlardan bir tanesi de Country tarzının koyu renklerden meydan geldiği sanılmasıdır. Ancak belirttiğimiz gibi pastel ve toprak renklerinin hâkim olduğu bir dekorasyon tarzıdır Country tarzı. Country tarzı ile evinizi kolaylıkla şık, konforlu, rahat, samimi ve rengârenk bir yaşam alanına çevirebilirsiniz. Bunlar için ince detayları bilmek yeterlidir.

Ağaçlar, çiçekler, gökyüzü renk seçimin de yardımcı olacaktır. Daha sonra bu renkleri beyaz, krem veya toprak rengi ile kombinleyerek eviniz de samimi bir renk patlaması yaşatabilirsiniz.

Renklerden sonra kumaşlar da oldukça önemli bir detaydır. Koltuk ve sandalyelerin yastıkların da ve döşemelerin de pamuk, keten ve yünlü kumaşlar tercih etmelisiniz.

Mobilyalarınızı ise daha çok açık renkli ahşap malzemeleri ile Country tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Country Tarzı Dekorasyon Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir